دسته بندی :

آخرین مطالب سایت

اینستاگرام ما


Notice: Undefined index: data in /home/kashan/tmo.kashan.ir/wp-content/plugins/miion-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kashan/tmo.kashan.ir/wp-content/plugins/miion-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

ما را فالو کنید

ضدعفونی پیوسته تاکسی های شهری کاشان برای مقابله با شیوع کرونا

ضدعفونی پیوسته تاکسی های شهری کاشان برای مقابله با شیوع کرونا

 

کاشان- مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان از ضدعفونی مستمر و پیوسته تاکسی های شهر کاشان برای مقابله با شیوع کرونا خبر داد.

سید محمدرضا متشکره در گفت و گو با خبرنگار مهر با بیان اینکه همزمان با شیوع کرونا ویروس در کاشان اتوبوس‌های شهری برای ناوگان حمل و نقل عمومی روزانه سه نوبت انجام می‌شد، اظهار داشت: آموزش‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی نیز در اختیار رانندگان ۱۳۰ اتوبوس شهری قرار گرفت و نکات و هشدارهای لازم نیز در این زمینه اطلاع رسانی شد.

وی همچنین از ضدعفونی مستمر تاکسی‌های شهری برای تأمین امنیت و آرامش خاطر همشهریان کاشانی خبر داد و ابراز داشت: این اقدام روزانه و از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان افزود: برای عدم گسترش شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ فاصله اجتماعی بین شهروندان، تاکسیرانان موظف شدند تا زمان کنترل بیماری کرونا در صندلی عقب بیش از دو مسافر سوار نکنند.

وی با اشاره به اینکه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان از اولین شهرهای کشور در الزامی کردن رعایت تمامی موازین بهداشتی برای رانندگان اتوبوس و تاکسی بوده است، خاطرنشان کرد: این سازمان ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری را به منظور آرامش خاطر شهروندان کاشانی تا زمان کنترل کامل این ویروس در دستور کار خود دارد.

متشکره در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات فرهنگی و تبلیغی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان گفت: به این منظور اقلام ترویجی و هشدار دهنده به منظور آگاهی بخشی شهروندان کاشانی با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان تهیه و در ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کاشان اعم از اتوبوس و تاکسی نصب شد.

mehrnews.com/xRDf3

    نظر بگذارید

    آدرس ایمیل شما بصورت عمومی نمایش داده نخواهد شد - فیلدهای ستاره دار الزامی هستند*